Prostsze gotowanie- dzięki uchwytom do tabletów w kuchni

Nowoczesny tablet czy klasyczna książka kucharska?

Dzięki licznym aplikacjom kulinarnym, blogom i stronom internetowym z przepisami, tablety i smartfony, coraz częściej przekształcają się w cyfrowe książki kucharskie. Korzyści są oczywiste: tablet daje nam możliwość- wyszukiwania, zapisywania i sortowania- dowolnej liczby przepisów oraz udostępniać je znajomym w sposób szybki i prosty. W tym przypadku, niezwykle ważne są odpowiednie uchwyty kuchenne– nie tylko dla wygodnej obsługi, ale również, w celu ochrony tabletów przed uszkodzeniami. Poznaj wskazówki dotyczące gotowania z wykorzystaniem tabletów oraz odkryj doskonałe uchwyty, które umożliwią Tobie dostęp do cyfrowej kolekcji przepisów!.

Mobilny i stabilny: uchwyty do tabletu na biurko

Bezpieczny uchwyt z elastyczną regulacją kąta czytania: dzięki podstawie stołowej iPady i inne tablety o wymiarach od 7 do 13 cali są doskonale przygotowane do gotowania i pieczenia. Tablet można obracać o 360° i użytkować w układzie pionowym lub poziomym. Nasza wskazówka: wersja XL posiada wyjątkowo głęboki uchwyt, który umożliwia instalację tabletu razem z etui– aby zwiększyć ochronę tych delikatnych urządzeń.

Super wszechstronny: obrotowe stojaki do tabletów

Włóż tablet i obróć go do żądanej pozycji – gotowe! Podstawa do tabletu jest szczególnie poręczna i można ją ustawić w dowolnym miejscu. Tablety mogą być bezpiecznie prezentowane- umieszczone na miękkiej, wyściełanej gumą powierzchni. Ponadto, doskonale nadaje się również jako stojak do smartfona!


Oglądanie bez zakłóceń

W przypadku oglądania filmów i samouczków kulinarnych, najlepszym miejscem do instalacji ekranu jest powierzchnnia na wysokości wzroku. Zaleta: miejsce do pracy pozostaje wolne. Po ugotowaniu, uchwyt po prostu można złożyć, aby zaoszczędzić przestrzeń.

Wskazówki dotyczące gotowania z wykorzystaniem tabletu

Płyny, wysokie temperatury lub odpady kuchenne: odpowiednie przygotowanie pozwoli zabezpieczyć Twoje urządzenie przed zabrudzeniem.

Przed gotowaniem:

  • Prawidłowa lokalizacja tabletu zapewnia komfort z jego korzystania podczas gotowania i chroni go przed zabrudzeniem- niezależnie, od tego, czy jest on umieszczony na stole, czy na ścianie
  • Naładuj baterię lub umieść urządzenie blisko gniazdka
  • Wyłącz wygaszacz ekranu – wyświetlacz często gaśnie po kilku sekundach lub minutach
  • Wyszukaj przepis

Po ugotowaniu:

  • Środki czyszczące do delikatnych ekranów dotykowych w tabletach, iPadach itp., z łatwością usuwają brud i plamy.

Czy wiedziałeś...?

Zarówno, w home office, czy na przykład inteligentnym domu– uchwyty DURABLE ułatwiają korzystanie z tabletów (o wymiarach od 7 do 13 cali) w wielu, różnorodnych miejscach . Dowiedz się więcej o naszej ofercie uchwytów do tabletów >>