Organizacja kabli w Twoim miejscu pracy

CAVOLINE® - organizacja kabli

Zoptymalizowane prowadzenie kabli w miejscu pracy

Nowoczesne biura to otwarta przestrzeń i elastyczność. Towarzyszy temu stale rosnąca liczba urządzeń elektronicznych. Zarządzanie kablami odgrywa ważną rolę w utrzymaniu dużej liczby urządzeń gotowych do elastycznego użytkowania, a jednocześnie uporządkowanych i dobrze zorganizowanych. Chodzi nie tylko o wydajność i atrakcyjny wygląd miejsca pracy, ale również o większe bezpieczeństwo użytkowników i sprzętu, aby zapobiec zagrożeniom spowodowanym przez plątaninę kabli.

Koncentrując się na najważniejszych sprawach

Dobre zarządzanie kablami oznacza uporządkowanie okablowania w najlepszy możliwy sposób. Dzięki rygorystycznej koncepcji projektowej, najwyższej jakości wykonaniu i inteligentnym opcjom kombinacji, CAVOLINE® oznacza po prostu idealną organizację kabli. To kompleksowe rozwiązanie oferuje klipsy na kable, opaski-rzepy i różne rodzaje pojemników na kable.


Główny element serii: pojemnik CAVOLINE® Box

CAVOLINE® BOX to idealne narzędzie do organizacji kabli i listew zasilających. Przestrzeń wokół biurka zyska idealny wygląd, ponieważ kable i wtyczki zostaną ukryte w atrakcyjnym pojemniku. Dzięki kompaktowym wymiarom zewnętrznym  CAVOLINE® BOX S może być również umieszczony na biurku, gdzie może służyć jako stacja ładująca dla smartfona. Antypoślizgowa podstawa zapewnia stabilność pojemnika.

Przewodnik po kablach 

Plątanina kabli - jak sobie z tym poradzić? Dzięki serii CAVOLINE® dowiedz się jak w łatwy i prosty sposób poradzić sobie z tym problemem bez pomocy profesjonalistów. Przeczytaj nasze porady i wskazówki.

Kable i małe odległości.

Kable dostarczane przez producenta są często bardzo długie, po to aby można je było zastosować w wielu miejscach. Dlatego konieczne jest spinanie i wiązanie kabli, lub zastąpienie ich krótszymi kablami.

Odpowiednia organizacja kabli i różne zastosowanie. Samoprzylepne klipsy na kabel w różnych rozmiarach idealnie sprawdzą się na gładkich powierzchniach. Można je zamontować w bardzo łatwy sposób. Zapewniają bezpieczne układanie i prowadzenie kabli. Do zawieszania kabli, np. pod biurkiem można zastosować opaski-rzepy, które pozwalają uniknąć niebezpiecznych potknięć, podczas gdy pojemniki na kable pomocne będą, aby ukryć listwy zasilające i splątane kable.

Zapobieganiu zagięciu kabla. Należy unikać zagięcia kabla, ponieważ nie tylko wygląda to nieestetyczne, ale wpływa też na funkcjonalność i bezpieczeństwo. Szczególnie praktyczne może być w tym przypadku zastosowanie opaski-rzepa, czy pojemnika na kable CAVOLINE® BOX , którego gumowane otwory nadają się do delikatnego prowadzenia kabli.

Łatwe czyszczenie. Przechowywanie kabli w pojemnikach chroni listwy gniazdowe przed kurzem,
a tym samym wydłuża żywotność urządzeń elektronicznych. Dobrze uporządkowane kable sprawiają, że miejsca pracy są łatwe do czyszczenia.

Podkreślić zamiast ukryć. Jeśli nie można ukryć prowadzenia długich kabli, można je bardzo efektownie wyeksponować. Istnie wiele kreatywnych i inspirujących pomysłów na prezentację kabli.
 

Zamień chaos kablowy w uporządkowane miejsce pracy

Plątanina kabli pod biurkiem nie tylko nieładnie wygląda, ale szybko staje się niebezpieczną przeszkodą.
W pojemniku na kable CAVOLINE® BOX L  można w prosty sposób ukryć listwę zasilającą, a taśma do spinania kabli ułatwia ich uporządkowanie.

Plątanina kabli na biurku komplikuje korzystanie ze sprzętu oraz zajmuje miejsce na stanowisku  pracy.
Kompaktowy i praktyczny CAVOLINE® BOX S służy również jako stacja do ładowania smartfonów.

Jak działa mocowanie klipsa na kabel?

Wyczyść powierzchnię
Zdejmij folię
Umocuj klipsa
Zaciśnij kabel

Nagrody

German Innovation Award 2020
Red Dot Design Award 2020
Iconic Award Innovative Interior 2021