Kosze na śmieci z czujnikiem ruchu no touch – inteligentny i bezdotykowy

Łatwa i higieniczna utylizacja odpadów

Pandemia COVID-19 dotknęła praktycznie wszystkie obszary naszego życia – zmienił się również sposób, w jaki pozbywamy się śmieci. Higieniczna utylizacja wymaga zamykanych pojemników, co oznacza, że w wielu miejscach wycofywane są otwarte kosze na śmieci. Co więcej, procesy bezkontaktowe stają się coraz ważniejsze, ponieważ każda powierzchnia stwarza potencjalne ryzyko infekcji. Rozwiązanie: nasza nowa gama pojemników na śmieci z technologią czujników.

NO TOUCH: takie rozwiązanie przekonuje

Nowy, sterowany czujnikami kosz na śmieci NO TOUCH został specjalnie zaprojektowany, aby sprostać potrzebom zmieniającego się świata. Słowem kluczowym jest tutaj bezdotykowy: wystarczy machnąć ręką nad pokrywką, aby uruchomić czujnik i otworzyć pojemnik. Po 5 sekundach pojemnik zamyka się automatycznie; na wyświetlaczu pojawi się odliczanie czasu.

Automatyczny lub ręczny – wybór należy do Ciebie

Alternatywnie pojemnik można również otwierać i zamykać ręcznie. Bez względu na to, jaką metodę zamykania wybierzesz, z koszem NO TOUCH spełnisz wymagania dotyczące higienicznego wyrzucania śmieci do zamkniętego pojemnika.

Dodatkowe funkcje:

Delikatne zamykanie pokrywy, które można obsługiwać zarówno automatycznie, jak i ręcznie.
Wyjmowany wewnętrzny pojemnik z uchwytem na worki na śmieci.
Praktyczny otwór do przenoszenia z tyłu.

Kosze na śmieci z technologią czujników mogą być używane w wielu różnych obszarach


10 wskazówek dotyczących usuwania odpadów w miejscu pracy

  1. Kolory to kody: Różne kolory są jak kody, które pomagają w sortowaniu odpadów. Do tego celu doskonale nadają się np. kosze na śmieci DURABIN z kolorowymi pokrywkami.
  2. Czy bateria jest odpadem niebezpiecznym lub odpadem elektrycznym? Na stronie ABC dotyczącej odpadów można dowiedzieć się, który produkt jest prawidłowo utylizowany, w jaki sposób i gdzie.
  3. Cenny złom: Duże ilości złomu można ponownie wykorzystać. Europejska lista złomu zawiera informacje na temat odzykiwalnych metali i ich właściwości.
  4. Gdzie dostarczyć zużyte szkło lub odpady elektryczne? Ramka informacyjna, taka jak DURAFRAME® dostarcza informacji o najbliższych skupach butelek lub punktach recyklingu.
  5. Komunikacja musi być przejrzysta: jeśli pracownicy znają koncepcję gospodarowania odpadami, każdy może lepiej współpracować.
  6. Bądź blisko: regularne komunikowanie wzrostu ilości odpadów w firmie zwiększa świadomość wszystkich pracowników.
  7. Przepisy DSGVO - dotyczące segregacji odpadów: dane wrażliwe nie mogą trafić do odpadów resztkowych, ale muszą zostać zniszczone zgodnie z przepisami o ochronie danych.
  8. Czy używane meble i sprzęt IT muszą zostać wyrzucone na śmieci? Giełdy prezentów i instytucje charytatywne chętnie przyjmują działające darowizny rzeczowe.
  9. Gotowe do druku: Puste kartridże nadają się do recyklingu i są skupowane przez wyspecjalizowane firmy. Tonery do drukarek są często ponownie uzupełniane.
  10. Niech i śmieci mają higieniczny kosz: Bezdotykowe kosze na śmieci, takie jak SENSOR BIN firmy DURABLE redukują rozprzestrzenianie się bakterii.

Przegląd produktów

Kosz na śmieci z czujnikiem ruchu NO TOUCH 6L
Numer produktu: 3420
Kosz na śmieci z czujnikiem ruchu NO TOUCH 6L
Kosz na śmieci z czujnikiem ruchu do pracy bezdotykowej. Pojemność 6 litrów
Kosz na śmieci z czujnikiem ruchu NO TOUCH 12L
Numer produktu: 3421
Kosz na śmieci z czujnikiem ruchu NO TOUCH 12L
Kosz na śmieci z czujnikiem ruchu do pracy bezdotykowej. Pojemność 12 litrów
Kosz na śmieci z czujnikiem ruchu NO TOUCH 21L
Numer produktu: 3422
Kosz na śmieci z czujnikiem ruchu NO TOUCH 21L
Kosz na śmieci z czujnikiem ruchu do pracy bezdotykowej. Pojemność 21 litrów.
Kosz na śmieci z czujnikiem ruchu NO TOUCH 35L
Numer produktu: 3423
Kosz na śmieci z czujnikiem ruchu NO TOUCH 35L
Kosz na śmieci z czujnikiem ruchu do pracy bezdotykowej. Pojemność 35 litrów.