O nas

Jakość. Wzornictwo. Funkcjonalność.

DURABLE Hunke & Jochheim GmbH & Co. KG tworzy i rozwija inteligentne rozwiązania oraz produkty mające zastosowanie w nowoczesnych miejscach pracy. Siedziba firmy mieści się w Niemczech, w regionie Sauerland. Dzięki ciągłemu, innowacyjnemu podejściu oraz bogactwie doświadczeń, firma od ponad 100 lat z sukcesem rozwija swoją działalność, a jej produkty charakteryzują się jakością, wzornictwem i funkcjonalością.
Jesteśmy międzynarodową firmą z siedzibą w Niemczech, która zatrudnia około 700 pracowników na całym świecie. Większość naszych produktów wytwarzana jest w naszych zakładach produkcyjnych w Gotha (Niemcy), Kamen-Methler (Niemcy), Szczecinie (Polska) i Coevorden (Holandia). Nasze oddziały handlowe w Europie i USA podkreślają nasze międzynarodowe podejście jako firmy o globalnej działalności. Współpracujemy z renomowanymi importerami oraz dystrybutorami na całym świecie.
Struktura świata pracy podlega ciągłej zmianie. Praktycznie każdego dnia, są ponownie definiowane nie tylko profile zawodowe, ale także cała organizacja i procesy, a co za tym idzie, również wykorzystywane materiały oraz sprzęt. Od ponad wieku DURABLE jest niezawodnym partnerem w sferze produkcji profesjonalnych produktów i rozwiązań wykorzystywanych w różnorodnych miejscach pracy. Uznajemy to za ambitne założenie, pracując konsekwentnie, bez wytchnienia i z pasją nad opracowywaniem kompleksowych koncepcji wspierających naszych klientów w ich codziennej pracy.
Naszym celem jest dostarczanie doskonałych rozwiązań, które pomagają pracownikom wykonywać ich codzienne zadania w sposób profesjonalny, a tym samym przyczyniają się do sukcesu firmy. Dziś i w przyszłości.

Nasza historia

DURABLE – ta nazwa mówi wszystko. Nasza marka od ponad 100 lat jest synonimem naszej misji. Przyszłościowe rozwiązania dla nowoczesnych miejsc pracy, wysoka jakość i wielokrotnie nagradzane wzornictwo. W ciągu ostatnich 100 lat- na całym świecie- sposób, w jaki pracujemy uległ istotnym zmianom. Klasyczne biuro z maszyną do pisania i kalką, to tak samo przeszłość, jak przewożenie towarów w wagonach.
Komputery, urządzenia mobilne, metody- takie jak Kaizen, zwinna praca lub lean managment, zmieniają proces pracy tak samo znacząco, jak rosnąca elastyczność miejsca pracy- kiedy i gdzie pracujemy. DURABLE oferuje szeroki wybór nowoczesnych produktów wykorzystywanych w wielu branżach na różnych stanowiskach: od uchwytów do tabletów po systemy zarządzania kablami, od organizacji urządzeń mobilnych po różnorodne koncepcje etykietowania i prezentacji.

Zrównoważony rozwój

Do kwestii zrównoważonego rozwoju podchodzimy holistycznie. W celu prowadzenia sprawiedliwej polityki w zakresie odpowiedzialności finansowej, społecznej i środowiskowej potrzebujemy dobrze wyważonej, długoterminowej strategii, która będzie konsekwentnie wdrażana.

Certyfikaty

DURABLE posiada certyfikat zgodny z międzynarodową normą ISO 14001 w zakresie opracowywania skutecznych systemów zarządzania środowiskowego.