Bezpłatne oprogramowanie  DURAPRINT®

Sam zaprojektuj karty identyfikacyjne, etykiety, wkłady do tabliczek przydrzwiowych i do wielu innych produktów DURABLE, które można opisać korzystając z komputera. Dzięki programowi DURAPRINT® możesz zaprojektować indywidualne szablony do druku w zaledwie kilku krokach i od razu je wydrukować:

Stwórz indywidualne etykiety

Szablony etykiet na grzbiety segregatorów

Opisz etykiety na grzbiety segregatorów projektując je online. W łatwy sposób wprowadzisz teksty i swoje logo. Następnie wydrukuj swoje szablony.

Odpowiednie do samoprzylepnych kieszonek na segregatory ORDOFIX® , wąskie i szerokie.

Templates for name badges

Whether plastics, name badges or table name badges: print them individually and personally. Design plastic cards for business and customer cards as well as cards for different occasions and events. Employee or visitor badges as well as table name badges can easily be printed professionally in just a few steps. Use the matching BADGEMAKER® insert badges for name badges.

Templates for file tabs

Label blank insert tabs for registers online. You can print the interchangeable tabs professionally and according to your needs in just a few steps.
Furthermore, the cover sheets and backs of all inscribable indexes can also be designed and printed with DURAPRINT®.

Templates for door signs

Design individual door signs for your business premises or for events and functions. With DURAPRINT® you can label your signs in just a few steps and upload a company logo or images. Whether CRYSTAL SIGNINFO SIGN or CLICK SIGN - suitable for all DURABLE door sign series.

Labelling software at a glance

Zapisz projekt na serwerze w chmurze

DURAPRINT® oferuje zalogowanym użytkowników możliwość zapisywania projektów na serwerze w chmurze.

Baza danych dla tekstów i obrazów

Aby zoptymalizować pracę, wystarczy przesłać arkusz danych w excelu zawierający wszystkie niezbędne informacje.

EAN, generator kodu QR

Dzięki programowi DURAPRINT® tworzenie różnych typów kodów, takich jak EAN czy QR jest bardzo proste.

Wersja na tablet, windows oraz mac

Zastosowanie DURAPRINT® jest zoptymalizowane dla wszystkich typów urządzeń.

Oprogramowanie bez konieczności instalacji

DURAPRINT® to oprogramowanie z którego można korzystać w przeglądarce, więc nie jest wymagana instalacja programu.

DURAPRINT® częste pytania

Numer produktu 1470, który wciąż pojawia się na wielu arkuszach, odpowiadał wcześniejszej wersji DURAPRINT®, którą sprzedawaliśmy na dyskach- do instalacji na komputerach. Ta wersja działa już tylko na komputerach z systemami operacyjnymi Windows® XP lub jego starszymi odpowiednikami.
W celu dostarczenia naszego oprogramowania wszystkim użytkownikom, włącznie z tymi, którzy korzystają z nowszych systemów operacyjnych, zdecydowaliśmy na darmowy DURAPRINT® w wersji online. Dobrą stroną tego rozwiązania jest to, że firmy ze restykcyjnymi zasadami bezpieczeństwa nie muszą instalować żadnego dodatkowego oprogramowania. Ponadto, oprogramowanie może być aktualizowane i optymalizowane bardzo szybko.

DURAPRINT® jest doskonale dostosowany do drukowania plastikowych kart w drukarce DURACARD. Po postu wybierz “karty DURACARD” w kategorii Produkty, wybierz odpowiedni produkt i zacznij projektować!

Nie musisz się rejestrować i logować, by korzystać z DURAPRINT®. Aby korzystać z DURAPRINT® bez rejestracji, po prostu wybierz “Kontynuuj bez rejestracji”. Jakkolwiek, rejestracja jest wymagana, jeżeli chesz zapisać swoje projekty w chmurze i dzielić się nimi zdalnie z kolegami.

Wybierz odpowiednią kategorię produktów, aby zobaczyć różne słowa kluczowe i odszukaj produkt, który potrzebujesz. Możesz również wprowadzić 4 cyfrowy numer produktu w oknie wyszukiwarki, by wyświetlić pasujące wyniki. 

Następnie, zaznacz włąściwą linię i kliknij “Wybierz produkt” po prawej stronie pod podglądem.

Jeden z naszych klientów napotkał następujący problem:

“Przesłałem plik ze źródłową bazą danych (tabela Excel'a) i dodałem do niej archiwum obrazów. Jednakże, nie mogę znaleźć opcji zmiany bazy danych, to znaczy, by połączyć teraz ukończony układ z inną bazą danych i innym obrazem (zip). Jak tylko używałem bazy danych w aplikacji internetowej, nie mogłem ponownie użyć tego szablonu. Nie mogę również korzystać z żadnego elementu bazy danych w zmienionym pliku. Dane żródłowe kompletnie zniknęły. Jak mogę rozwiązać ten problem?”

Nasz zespół obsługi klienta odpowiedział:

Aby móc użyć pliku DURAPRINT® jako szablonu do późniejszego wykorzystania, pozostaw bazę danych otwartą i NIE klikaj „Użyj bazy danych”.

Tak, możesz to zrobić za pomocą opcji „Użyj bazy danych”. Najpierw prześlij swoją listę Excela, a następnie wstaw odpowiednie pola. W ten sposób takie pola jak: imię i nazwisko, czy nazwa firmy mogą być wstawiane na predefiniowanych pozycjach.
Nasza wskazówka: Wstawiaj informacje dotyczące identyfikatorów do szablonu programu Excel, dokładnie w takiej formie, w jakiej chcesz, aby prezentowały się na identyfikatorze. To sprawia, że ​​projektowanie jest jeszcze łatwiejsze.


Tak, jest to możliwe. Aby to zrobić, należy najpierw wyraźnie opisać zdjęcia pracowników np. poprzez numerację lub pasujące nazwiska. Gdy to zrobisz, wykonaj następujące czynności:

A) PRZYGOTOWANIE:
W programie Excel utwórz listę ze wszystkimi tekstami, które powinny znajdować się na wydruku, a następnie dodaj pasującą nazwę obrazu. Zapisz wszystkie obrazy w folderze ZIP, aby móc je później przesłać.


B) DURAPRINT®:
1) Otwórz DURAPRINT® i wybierz właściwy produkt.
2) Utwórz arkusz Excela z odpowiednimi nazwami, funkcjami i innymi tekstami, których chcesz używać. Do zdjęć m.in. pracowników musisz użyć innej kolumny, w której wpisujesz pełną nazwę obrazu wraz z oznaczeniem jego typu. Na przykład: "Mustermann.jpg".
3) Umieść wszystkie zdjęcia w pliku ZIP.
4) Do programu DURAPRINT® można teraz wstawić tabelę Excel poprzez "Prześlij tabelę z danymi".
5) Aby przesłać różne obrazy, kliknij „Prześlij archiwum z obrazami” i wybierz folder ZIP.
6) Teraz przeciągnij zawartość poszczególnych komórek na obszar projektu i stwórz swój własny projekt.
W ten sposób możesz używać DURAPRINT® jako oprogramowania do projektowania i drukowania kart identyfikacyjnych pracowników lub kart plastikowych o innym zastosowaniu.