Darmowe oprogramowanie

DURAPRINT®

Darmowe oprogramowanie do tworzenia projektów opisów wybranych produktów DURABLE 

Tworzenie spersonalizowanych etykiet wybranych produktów DURABLE to zaledwie kilka prostych kroków. Twoje projekty praktcznie nie posiadają ograniczeń – loga, grafiki i kody kreskowe mogą być szybko zaimportowane do programu. Wyskakujące, pomocnicze okienka pomagają w pracy z bazami danych. Dzięki temu aplikacja jest łatwa do zrozumienia. Twórz projekty swoich własnych identyfikatorów DURABLE i drukuj je w prosty sposób używając oprogramowania on-line DURAPRINT® (były numer produktu: 1470).
Odszukaj swój produkt, zaprojektuj go online, eksportuj do PDF-u, wydrukuj i gotowe!
Zapisz projekt na serwerze w chmurze

DURAPRINT® oferuje zalogowanym użytkowników możliwość zapisywania projektów na serwerze w chmurze.

Baza danych dla tekstów i obrazów

Aby zoptymalizować pracę, wystarczy przesłać arkusz danych w excelu zawierający wszystkie niezbędne informacje.

EAN, generator kodu QR

Dzięki programowi DURAPRINT® tworzenie różnych typów kodów, takich jak EAN czy QR jest bardzo proste.

Wersja na tablet, windows oraz mac

Zastosowanie DURAPRINT® jest zoptymalizowane dla wszystkich typów urządzeń.

Oprogramowanie bez konieczności instalacji

DURAPRINT® to oprogramowanie z którego można korzystać w przeglądarce, więc nie jest wymagana instalacja programu.

DURAPRINT® częste pytania

Numer produktu 1470, który wciąż pojawia się na wielu arkuszach, odpowiadał wcześniejszej wersji DURAPRINT®, którą sprzedawaliśmy na dyskach- do instalacji na komputerach. Ta wersja działa już tylko na komputerach z systemami operacyjnymi Windows® XP lub jego starszymi odpowiednikami.
W celu dostarczenia naszego oprogramowania wszystkim użytkownikom, włącznie z tymi, którzy korzystają z nowszych systemów operacyjnych, zdecydowaliśmy na darmowy DURAPRINT® w wersji online. Dobrą stroną tego rozwiązania jest to, że firmy ze restykcyjnymi zasadami bezpieczeństwa nie muszą instalować żadnego dodatkowego oprogramowania. Ponadto, oprogramowanie może być aktualizowane i optymalizowane bardzo szybko.

DURAPRINT® jest doskonale dostosowany do drukowania plastikowych kart w drukarce DURACARD. Po postu wybierz “karty DURACARD” w kategorii Produkty, wybierz odpowiedni produkt i zacznij projektować!

Nie musisz się rejestrować i logować, by korzystać z DURAPRINT®. Aby korzystać z DURAPRINT® bez rejestracji, po prostu wybierz “Kontynuuj bez rejestracji”. Jakkolwiek, rejestracja jest wymagana, jeżeli chesz zapisać swoje projekty w chmurze i dzielić się nimi zdalnie z kolegami.

Wybierz odpowiednią kategorię produktów, aby zobaczyć różne słowa kluczowe i odszukaj produkt, który potrzebujesz. Możesz również wprowadzić 4 cyfrowy numer produktu w oknie wyszukiwarki, by wyświetlić pasujące wyniki. 

Następnie, zaznacz włąściwą linię i kliknij “Wybierz produkt” po prawej stronie pod podglądem.

Jeden z naszych klientów napotkał następujący problem:

“Przesłałem plik ze źródłową bazą danych (tabela Excel'a) i dodałem do niej archiwum obrazów. Jednakże, nie mogę znaleźć opcji zmiany bazy danych, to znaczy, by połączyć teraz ukończony układ z inną bazą danych i innym obrazem (zip). Jak tylko używałem bazy danych w aplikacji internetowej, nie mogłem ponownie użyć tego szablonu. Nie mogę również korzystać z żadnego elementu bazy danych w zmienionym pliku. Dane żródłowe kompletnie zniknęły. Jak mogę rozwiązać ten problem?”

Nasz zespół obsługi klienta odpowiedział:

Aby móc użyć pliku DURAPRINT® jako szablonu do późniejszego wykorzystania, pozostaw bazę danych otwartą i NIE klikaj „Użyj bazy danych”.

Tak, możesz to zrobić za pomocą opcji „Użyj bazy danych”. Najpierw prześlij swoją listę Excela, a następnie wstaw odpowiednie pola. W ten sposób takie pola jak: imię i nazwisko, czy nazwa firmy mogą być wstawiane na predefiniowanych pozycjach.
Nasza wskazówka: Wstawiaj informacje dotyczące identyfikatorów do szablonu programu Excel, dokładnie w takiej formie, w jakiej chcesz, aby prezentowały się na identyfikatorze. To sprawia, że ​​projektowanie jest jeszcze łatwiejsze.


Tak, jest to możliwe. Aby to zrobić, należy najpierw wyraźnie opisać zdjęcia pracowników np. poprzez numerację lub pasujące nazwiska. Gdy to zrobisz, wykonaj następujące czynności:

A) PRZYGOTOWANIE:
W programie Excel utwórz listę ze wszystkimi tekstami, które powinny znajdować się na wydruku, a następnie dodaj pasującą nazwę obrazu. Zapisz wszystkie obrazy w folderze ZIP, aby móc je później przesłać.


B) DURAPRINT®:
1) Otwórz DURAPRINT® i wybierz właściwy produkt.
2) Utwórz arkusz Excela z odpowiednimi nazwami, funkcjami i innymi tekstami, których chcesz używać. Do zdjęć m.in. pracowników musisz użyć innej kolumny, w której wpisujesz pełną nazwę obrazu wraz z oznaczeniem jego typu. Na przykład: "Mustermann.jpg".
3) Umieść wszystkie zdjęcia w pliku ZIP.
4) Do programu DURAPRINT® można teraz wstawić tabelę Excel poprzez "Prześlij tabelę z danymi".
5) Aby przesłać różne obrazy, kliknij „Prześlij archiwum z obrazami” i wybierz folder ZIP.
6) Teraz przeciągnij zawartość poszczególnych komórek na obszar projektu i stwórz swój własny projekt.
W ten sposób możesz używać DURAPRINT® jako oprogramowania do projektowania i drukowania kart identyfikacyjnych pracowników lub kart plastikowych o innym zastosowaniu.