VARICOLOR® SMART OFFICE

NOWA PRACA. NOWE MIEJSCE. TWOJE NARZĘDZIA PRACY.

Uniwersalne rozwiązania dla elastycznego systemu pracy.

 

NOWA PRACA

Nowe technologie informacyjne i komunikacyjne umożliwiają elastyczny czas pracy. Seria VARICOLOR® Smart Office jest mobilnym systemem organizacji pracy w biurze oraz w podróży. Idealnie dopasowana do wymogów nowego, cyfrowego świata pracy oferuje szereg możliwości w zakresie organizacji i przechowywania.

 

 

PERFEKCJA FORMY I FUNKCJONALNOŚCI

 

Nowoczesna gama produktów przeznaczona do pracy o charakterze mobilnym doskonale pasuje do wszystkich tabletów i smartfonów. Rozbudowa serii VARICOLOR® o produkty do przechowywania i przenoszenia różnych przedmiotów biurowych jest idealnie stworzona do opanowania wielu zadań w nowoczesnym świecie pracy.

 

 

 

 

 

 

TABLET BASE

PODSTAWA DO TABLETU:
Stabilna. Obrotowa. Innowacyjna.

JOB CASE

MOBILNY PRZYBORNIK:
Kompaktowy. Uniwersalny. Mobilny.

Podstawa do tabletu dostosowana do potrzeb elastycznego charakteru pacy. Przeznaczona do tabletów w rozmiarach od 7 cali. Tablet może być umieszczony w układzie pionowym i poziomym.  Dwa warianty pochylenia — do pracy i do prezentacji. Bezgłośny mechanizm obrotowy 360° z możliwością blokady w dowolnym miejscu.

 

>> więcej informacji

Innowacyjny mobilny pojemnik do uniwersalnego zastosowania. Do wykorzystania w miejscu pracy i odpowiedni w podróży. Do przechowywania drobnych przedmiotów, takich jak kabel do ładowarki, pamięć USB, wskaźnik laserowy, karteczki do notatek, zakreślacze, karty pamięci, itp. Z pokrywą na zatrzask. Pokrywa z wgłębieniem służy jako dodatkowe miejsce na długopisy. Z wyjmowaną wewnętrzną tacką.

>> więcej informacji

DESK ORGANIZER

PRZYBORNIK:
Praktyczny. Różnorodny. Uporządkowany.

PEN CUP

KUBEK NA DŁUGOPISY:
Wysokiej jakości. Elegancki. Kształtny.

 

Atrakcyjny, kompaktowy przybornik na biurko lub do pojemnika z wysuwanymi szufladami. Obszerna przegroda na przybory biurowe i dodatkowe miejsce na długopisy z tyłu przybornika. Zintegrowana wnęka do tabletu lub smartfonu z szczeliną kryjącą kabel ładowarki. Tworzywo jakości premium. 

>> więcej informacji

 

Elegancki i praktyczny kubek na długopisy. Atrakcyjne wzornictwo. Idealny do materiałów biurowych, takich jak długopisy, markery, nożyczki i itp. Solidna konstrukcja. Eleganckie wykończenie z efektem jedwabnego połysku. Ekstremalnie stabilny. 

>> więcej informacji

Zapoznaj się z pojemnikami z serii VARICOLOR®: