Menu

Pojemniki z szufladami VARICOLOR® MIX

 

Nowoczesny design w biurze

Dzięki wyrazistemu wyglądowi i wysokiej funkcjonalności pojemnik VARICOLOR® MIX firmy DURABLE jest popularnym i skutecznym wsparciem organizacyjnym w wielu sytuacjach biurowych. Nowa seria VARICOLOR® MIX wprowadza powiew świeżości do współczesnego życia zawodowego.

VARICOLOR® MIX to zarówno praktyczne rozwiązanie do przechowywania dokumentów jak i stylowy designerski element dekoracyjny. Produkt jest przyjemny w dotyku. Kolorowe szuflady wyposażone w opcjonalne okienka do opisania zawartości wysuwają się łatwo i cicho.

Jasnoszary obudowa pojemnika wtapia się w trendy kolorystyczne nowoczesnych biur. Przydatne są zarówno w biurach jak i w przestrzeniach prywatnych. Kolory szuflad zastosowane w pojemniku VARICOLOR® MIX ułatwiają szybkie odnajdowanie dokumentów.

Seria VARICOLOR® łączy estetyczną jakość ze sprawdzoną wydajnością w każdym środowisku.

PRZED

PO

Od chaosu do uporządkowanego biurka

Na Twoim biurku panuje chaos i nie wiesz, gdzie umieścić ważne dokumenty? Pojemnik z szufladami VARICOLOR® Mix wprowadza porządek na Twoim biurku. Szuflady można wykorzystać do łatwego i uporządkowanego przechowywania dokumentów, dzięki czemu Twoje biurko jest szybko posprzątane. Pozwala to na usystematyzowaną pracę i zapobiega zgubieniu ważnych dokumentów. Wymienne etykiety na uchwytach szuflad zapewniają optymalną przejrzystość. Proste i nowoczesne wzornictwo pojemników w  nowoczesnym biurze pozostawia niezatarte wrażenie. Niezależnie od tego, czy jesteś w biurze, czy pracujesz zdalnie, pojemniki VARICOLOR® Mix zapewniają porządek na biurku i pomagają w organizacji pracy.

 

 

„Zorganizuj moje biurko - wesprzyj moją kreatywność.”

Uwielbiam swoją pracę jako manager wydarzeń. Każdy dzień jest inny i jako zespół musimy reagować szybko i elastycznie. Często nie pozostaje wiele czasu na działania administracyjne. Pojemnik DURABLE pomaga mi uporządkować wszystkie moje dokumenty według tematów i znaleźć je ponownie, pozwalając mi skupić się całkowicie na naszych wydarzeniach.

„Chmura nigdy nie była tak offline”.

Przekształcanie błysków inspiracji w nowe, fajne projekty to moja sprawa. Z drugiej strony dokumenty, umowy lub faktury są dla mnie niczym innym jak obowiązkami i naprawdę nie lubię tego robić. Mój pojemnik VARICOLOR® MIX jest moim wybawcą: ułatwia mi organizowanie kreatywnego chaosu.

„Dbam o dobry design - nie tylko w domu.”

Dużo pracuję, więc spędzam dużo czasu w biurze. W rezultacie niezbędna jest dobra atmosfera, w tym także dobry design. Połączenie estetyki i praktyczności jest idealne - podobnie jak nowy pojemnik z szufladami DURABLE.

„Po prostu działa”.

Moje codzienne życie działa tylko wtedy, gdy jest dokładnie zorganizowane. Dlatego z zadowoleniem przyjmuję wszelkie narzędzia, które pomogą mi sprawnie przejść przez każdy dzień. Nie mam czasu na marnowanie wyszukując i sortując. Pojemnik VARICOLOR® MIX nie tylko podnosi mój nastrój swoim ładnym wyglądem, ale także utrzymuje moje dokumenty w zasięgu ręki dzięki różnym kolorom szuflad.

„Sztuka organizacji”.

Wszystko, co robię, robię dla sztuki.
Tworzenie własnych projektów kreatywnych i prezentacja sztuki na wystawach - to moje życie. Do mojej pracy potrzebowałem praktycznego rozwiązania do przechowywania, który spełni moje standardy projektowe bez uszczerbku na moje potrzeby estetyczne.

Kolorowe szuflady w eleganckiej formie

Pojemniki dostępne są z 5 lub 10 szufladami A4 w jasnych kolorach. Oprócz klasycznych zastosowań biurowych VARICOLOR® MIX jest również idealnym elementem wspierającym organizację dokumentów w domu, w gabinetach lekarskich, instytucjach edukacyjnych itp.

Przejdź do stron z produktami i do sklepów