KĄCIK KAWOWY

 

ELEGANCKI I PRAKTYCZNY.
KĄCIK KAWOWY WPROWADZA PORZĄDEK W BIURZE.

MIŁO SIĘ SPOTKAĆ -
MIEJSCE SPOTKAŃ DLA NOWYCH POMYSŁÓW 

Nowe pomysły rodzą się w podczas zwykłych spotkań pracowników w biurze. Tutaj koncentrują się na komunikacji i dialogu. Takie miejsca są potrzebne dla nowych form współpracy, nowych perspektyw i rozwiązań zapewniających długoterminowy sukces firmy. Gorące napoje, takie jak kawa i herbata mają inspirujący i stymulujący wpływ i są nieodłączną częścią interakcji społecznej i komunikacyjnej wymiany.

 

 

MOBILNE ROZWIĄZANIA

Coffee Point to innowacyjna seria produktów łatwo dopasowujących się i przyjaznych dla użytkownika. Idealna do serwowania napojów i przechowywania żywności podczas spotkań w zespołach czy w małych grupach. Seria może być zastosowana w kuchniach biurowych, w kateringu, a także w pokojach socjalnych i poczekalniach.


Poszczególne elementy organizera: pojemnik z przegródkami, taca i pojemnik na sztućce mogą być połączone w dowolny sposób i pozwalają na ustawienie kącika kawowego tam, gdzie jest to potrzebne.

ZALETY ZESTAWU COFFEE POINT BOX

Kompaktowy zestaw COFFE POINT BOX idealnie nadaje się do zastosowania na małych powierzchniach, takich jak aneksy kuchenne czy wózki kateringowe. Ten praktyczny komplet jest wyposażony w pojemnik z przegródkami COFFEE POINT CASE wykonany z wysokiej jakości tworzywa i przezroczystego wkładu na przybory COFFEE POINT CADDY, np. na sztućce. Duże, przestronne szuflady pomieszczą kapsułki z kawą, mieszadełka, torebki z cukrem, serwetki oraz torebki herbaty. Świetnie sprawdzi się na meetingach a także w kateringu.

Dodatkowe zalety:

• Wszystkie pojedyncze produkty z serii idealnie pasują do organizera.
• Górna szuflada zamykana na zamek cylindryczny.
• Płynnie wysuwane szuflady z blokadą.
• Szuflady posiadają wygodne uchwyty.
• Gumowe antypoślizgowe nóżki zapewniające stabilność organizera.